ZASADY PROMOCJI ALEXXIS OLA & DRESKOD III

od dnia 1 grudnia 2021r

Przy zakupie dowolnych 2 sztuk odzieży (bluza, spodnie) z kolekcji AlexxisOla&Dreskod III uzyskujesz możliwość nabycia za 1 grosz opaski podróżnej lub opaski do włosów
w kolorach z kolekcji.

W przypadku odstąpienia od umowy (zwrotu całości lub części zakupionego towaru) zwrotowi podlega automatycznie opaska. Akcesoria (opaski) dostępne są wówczas w regularnej cenie.

ZWROTY

Każdemu Konsumentowi umożliwia się dokonanie zwrotu towaru zakupionego w sklepie Dreskod. W przypadku chęci wymiany towaru na inny model/rozmiar/kolor należy zwrócić zakupiony towar i zakupić nowy zgodnie z wyborem.

Konsument ma prawo do zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od momentu wejścia w posiadanie rzeczy (odbioru paczki).

W tym celu poinformuj nas pisemnie o chęci zwrotu towaru wysyłając wiadomość e-mail na adres sklep@dreskod.pl Formularz odstąpienia od umowy znajduje się na stronie internetowej w zakładce ważne informacje na dole strony www.dreskod.pl.

Wypełniony formularz zwrotu wraz z paragonem fiskalnym włóż do paczki i odeślij w ciągu maksymalnie 14 dni od poinformowania sklepu o chęci zwrotu na adres:

Etna PPHU sc

90-341 Łódź

ul.Fabryczna 25

Po upływie ww. terminów nie ma możliwości zwrotu towaru.